Lewandowski jest boski. Zobaczcie 4 bramki Roberta w meczu Bayernu z Herthą

Cóż to był za mecz. W trzeciej kolejce Bundesligi Bayern Monachium prowadził z Herthą Berlin już 2:0. Oczywiście po golach Roberta Lewandowskiego. I wtedy berlińczycy obudzili się i doprowadzali do remisu. Bardzo ładną asystę zaliczył Krzysztof Piątek, który wszedł na boisko w 60-ej minucie meczu. W Monachium grały więc dwie polskie 9-ątki.

Po trzecim golu Roberta Lewandowskiego Bayern znów wyszedł na prowadzenie. Wtedy jednak na boisko w 88 minucie wszedł Jessic Ngamkam i pierwszy swój kontakt z piłka zamienił na piękną bramkę.

Kiedy wydawało się, że wszystko jest już rozstrzygnięte w 3 minucie przedłużonego czasu Robert Lewandowski został sfaulowany na polu karnym. Niezwykła presja i niezwykła szansa – Robertowi nie drżą nogi i strzela swego czwartego gola w tym meczu. Bayern wygrywa 4:3.

4 października 2020 Robert Lewandowski trafił do ekskluzywnego klubu. Jest jednym z tylko 5 zawodników na świecie, którzy zdobyli ponad 250 bramek dla jednego klubu.