Letnia rezydencja Obamów. Kupili ją za ponad 11 milionów dolarów

Obamowie kupili swą rezydencję rok temu od właściciela drużyny koszykówki Boston Celtics. Podobno udało im się utargować 3 miliony dolarów. Teraz pierwszy raz spędzili w niej swe letnie wakacje. Cała, położona na wyspie Martha’s Vineyard w Massachusetts posiadłość ma prawie 12 hektarów powierzchni i dostęp do prywatnej plaży nad Oceanem Atlantyckim. Sama rezydencja, w której mieści się m.in 7 sypialni ma 2130 metrów powierzchni.

Rezydencja z zewnątrz jest rustykalna, ale wnętrza są chłodne i nowoczesne. Takie przynajmniej było, dopóki rezydencji nie kupili Obamowie. Zdjęcia posiadłości i rezydencji pochodzą z agencji nieruchomości, która zajmowała się sprzedażą

Obamowie jeszcze jako para prezydencka jeździli na położoną niedaleko wybrzeża Massachusetts, liczącą sobie 33 kilometry długości wyspę. To jedno z ulubionych letnich miejsc bogatych i gwiazd. Obamowie zaliczają się do obydwu kategorii. Odkąd podpisali kontrakt na produkcję filmów i programów dla platformy Netflix zarabiają ogromne pieniądze.

The Obamas purchased this Katama home with waterfront views.
The pool area.
Deck views of the Edgartown Great Pond.
The living room.

Najnowsze

Dołącz do nas