Donald Trump wychodzi ze szpitala i wraca do Białego Domu. To był pokaz siły i determinacji (VIDEO)

Po trzech dniach pobytu w szpitalu Walter Reed Medical Center prezydent Donald Trump wrócił do Białego Domu. Lekarze oznajmili, iż pobyt w wojskowym szpitalu miał charakter zapobiegawczy, a stan zdrowia prezydenta USA od piątku poprawia się.

W piątek u Donalda Trumpa zdiagnozowano koronawirusa. Prezydent miał gorączkę i kłopoty z oddychaniem. Podano mu też tlen. Teraz lekarze stwierdzili, że minęły już 72 godziny od czasu kiedy miał podwyższoną temperaturę i może wrócić do Białego Domu. Nie wiadomo czy prezydent Trump wywierał jakąkolwiek presję na lekarzy, by zezwolili mu na wyjście ze szpitala.

Z kliniki do Białego Domu Donald Trump przyleciał Marine 1. To w kodzie służb chroniących prezydenta oznaczenie jego śmigłowca, analogicznie do samolotu Air Force 1.

Po wylądowaniu w ogrodzie Białego Domu i wejściu na schody budynku prezydent Trump zapozował do zdjęć. Poprawiał krawat, zapiął marynarkę, prężył się i salutował żołnierzom Piechoty Morskiej, którzy pełnią straż wokół siedziby prezydenta. Wyraźnie chciał pokazać, iż jest w dobrej formie i wraca do pracy oraz na kampanijny szlak. Wyglądało to dość imponująco. Amerykanom, którzy kochają silnych, charakternych przywódców mogło się to podobać.

Najnowsze

Zostaw komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dołącz do nas